KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4593701
nr 459 3701
Akvarell
Leander Engström, 'Same' sign. Abisko 1925, 72x51
Utrop:
6.500 kr
Såld:
12.800 kr
måndag 26 mars 2007
12.700 kr
7.900 kr
10.000 kr
12.000 kr